Już od stycznia 2020 roku rusza 13. odcinkowy serial o Polsce! Flavor of Poland to pierwszy w historii amerykańskich mediów, tak duże przedsięwzięcie promujące Polskę na terenie Stanów Zjednoczonych w Amerykańskiej Telewizji Publicznej! Dostęp do APT mają miliony Polaków i Amerykanów! 

Nie przegapcie tej okazji! Przekażcie proszę swoim znajomym Polakom i Amerykanom informacje o projekcie Flavor of Poland.  

Serial Flavor of Poland prezentuje  Polskę jako kraj o europejskim stylu życia, otwarty i przyjazny, stawiający na nowoczesny design, jednocześnie szanujący narodowe dziedzictwo. Celem programu jest pokazanie pozytywnego wizerunku Polski w Ameryce  oraz trwałe zakorzenienie  potężnego dorobku Polski i Polaków.

W serialu Flavor of Poland pokazana zostanie Polska, gdzie tradycja i tysiącletnia historia miesza się z nowoczesnością i innowacją. 

Duże znaczenie dla realizatorów serii będzie miała oglądalność wśród Amerykanów polskiego pochodzenia dla których program będzie swoistą, sentymentalną podróżą do kraju przodków, umacniającą więzi, poczucie tożsamości czy przynależności do polskiej grupy etnicznej w USA, szacowanej na ok. 10 mln. Przypomnienie „polskich smaków”, prezentacja poszczególnych regionów RP oraz pokazanie piękna i tradycji, będzie magnesem przyciągającym tą grupę widzów przed telewizory i zachętą do odwiedzenia naszego kraju! 

Prowadząca program to Aleksandra August - Amerykanka polskiego pochodzenia. Wychowana w domu o polskich tradycjach.

Jej rolą będzie powrót do korzeni, postara się odpowiedzieć na wszystkie pytania, które przez lata zadawali jej znajomi Amerykanie.

W każdym odcinku wybierze się w nowy region Polski. Tam da się uwieść lokalnej kulturze i odkryje sekrety lokalnego menu.  

Prowadząca program Flavor of Poland wkrótce skradnie serca Amerykanów! 

  Independent Film Factory Inc., firma produkująca filmy i programy telewizyjne z siedzibą w Chicago, wspólnie z WTTW (Window to the World), jedną z wiodących stacji APT z Chicago, przez kilka lat wspólnie wypracowywała idealną formułę programu, która jak najlepiej wypromuje Polskę w USA. Teraz są pewni, że Flavor of Poland zaspokoi najbardziej wymagające gusta widzów Amerykańskiej Telewizji Publicznej. 

Programy tematyczne APT / PBS prezentują i promują historię, kulturę, atrakcje turystyczne, obyczaje, kuchnię z różnych części świata w ponad 350 lokalnych  stacjach. Flavor of Poland będzie kolejnym programem, który obejrzą miliony Amerykanów! 

Zapraszamy Was do odwiedzenia i polubienia nas w mediach społecznościowych @flavorofpoland Facebook, Instagram, Twitter  oraz na stronę  

http://www.flavorofpoland.com