Szanowni Państwo,
Pragniemy poinformować o organizowanym przez Fundację Edukacji Polonijnej konkursie „Polska moimi oczami”, skierowanym do polonijnych dzieci, w którym do wygrania jest niepowtarzalna nagroda!
http://polonia.edu.pl/polska-moimi-oczami
Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 5-15 lat. Przygotowanie konkursowej pracy podzielone zostało na dwie kategorie wiekowe:
- Dzieci w wieku 5 – 9 lat - zadanie konkursowe polega na przygotowaniu plakatu prezentującego to, z czym dziecku kojarzy się Polska. Technika wykonania – dowolna.
- Dzieci w wieku 10 – 15 lat - zadanie konkursowe polega na wcieleniu się w rolę pracownika biura podróży i stworzeniu własnej oferty reklamującej Polskę. Technika oraz forma wykonania – dowolna (np. prezentacja multimedialna, plakat z grafikami i opisem, kolaż, nagranie wideo).
Nagrodą w konkursie jest rok nauki w Polonijce Polonijnej Szkole Podstawowej, w roku szkolnym 2018/2019.
Gotową pracę należy przesłać do 2 lipca 2018 r., na adres mailowy sekretariat@polonia.edu.pl
W tytule wiadomości należy podać nazwę konkursu „Polska moimi oczami”, natomiast w jej treści imię i nazwisko dziecka oraz kraj zamieszkania.
Serdecznie zachęcamy do udostępniania informacji o organizowanym konkursie. Mamy nadzieję, że dzieci będą zainteresowane wzięciem udziału! W załączniku przesyłam plakat konkursu oraz notatkę informacyjną.
Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie:
http://polonia.edu.pl/polska-moimi-oczami
Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc w przekazaniu informacji!

Pozdrawiam
Sonia Horonziak