Zjazdowe aktualności - listopad 2017

Szanowna Pani Doroto,
Przygotowania do zjazdu nabierają tempa. Pracujemy jak pszczółki, ale cały czas coś nam po drodze wyskakuje i stąd te drobne opóźnienia czasowe. Finalizujemy już koszta związane z wyżywieniem. Jak uzyskamy wszystkie kwoty to prześlemy do Państwa formularz zgłoszeń (początkiem grudnia). Staramy się, żeby całkowity koszt zjazdu był zbliżony do kosztu z poprzednich zjazdów w granicy $600.
Poniżej najświeższe szczegóły:
Hotel:
Na stronie zjazdu można rezerwować już hotel. Prosze wejsc w zakladke Rejestracja w hotelu i przez Passkey dokonać rezerwacji. https://aws.passkey.com/event/49050890/owner/4387/home
Opłata za 1 noc w pokojach standardowych 2-osobowych z 2 łóżkami wynosi $119 plus 15.3% podatku = $137.20
          Cena sie zmieni jesli uczestnicy zjazdu wybiorą sobie inny rodzaj pokoju.
    3. Specjalne raty za pokoje na zjazd będą ważne od 21 maja do 31 maja.
    4. Za darmo będzie parking, WiFi, dowóz i przywóz z MAX (metro w Portland).

Sponsorzy:
Poszukujemy sponsorów zjazdu. Stworzyliśmy teczkę sponsora, która zawiera:
list do sponsora, poziomy sponsorowania oraz wykaz naszych potrzeb. Dostępne są w obu wersjach językowych. Bardzo prosilibyśmy o rozesłanie informacji i pomoc w znalezieniu sponsorów. Akcje zbierania funduszy rozpoczęliśmy od pięknego koncertu “Młodzi muzycy o polskich korzeniach”.

Konkurs:
Zachecamy do wziecia udzialu w konkursie na najciekawsza lekcje z okazji Stulecia Niepodległości Polski. Wkrótce podamy skład jurorów i sponsorów. Termin nadsyłania prac do 28 lutego.

Tematyka warsztatów:
Przypominamy, że czekamy na propozycje tematyki warsztatów dla Komitetów Rodzicielskich, nowych nauczycieli, instruktorów harcerstwa, Dyrektorów. Termin składania propozycji upływa 31 grudnia 2017.

Strona internetowa:
Prosilibyśmy o przesłanie krótkiej informacji o zjeździe, który odbył się w NY w 2014 roku oraz kilku zdjęć.
Bardzo dziękujemy za wszelka pomoc.

Na ręce Pani Prezes chcielibyśmy przekazać życzenia wszelkiej pomyślności i obfitości z okazji Święta Dziękczynienia dla wszystkich Nauczycieli, Uczniów, Rodziców szkół należących do Centrali.

Z nauczycielskimi pozdrowieniami,
Renata Dajnowska
XV Zjazd Nauczycieli i Komitetow Rodzicielskich
Portland 2018