Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele!
Z ogromną radością przesyłam poniżej tekst Pani Hanny Sand, Wiceprezesa Kongresu Oświaty Polonijnej, która przedstawiając swój autorski projekt serdecznie zaprasza do wspólnego śpiewania.

Dzień dobry,

W ramach myśli przewodniej Kongresu Oświaty Polonijnej "Jesteśmy sobie potrzebni!" powstał projekt nagrania teledysku z uczestnictwem uczniów szkół polonijnych.
Inicjatorami są przedstawiciele oświaty polonijnej w Norwegii członkowie KOP-u oraz agencji Events Partner Kamilla Helland.
Nadrzędnym celem jest łączenie się uczniów szkół polonijnych z różnych zakątków świata w atrakcyjnej, kreatywnej i innowacyjnej formie zamanifestowania swojej przynależności narodowej.
Pragniemy tym samym zaprosić jedno, bądź dwoje dzieci w wieku 8-15 lat, będącymi podopiecznymi Państwa organizacji/szkoły, które drogą wewnętrznej rekrutacji wydelegujecie do współpracy z nami. Gwarantujemy niesamowite doświadczenie dla reprezentanta/reprezentantki, natomiast dla organizacji udział w inicjatywie o ogólnoświatowym zasięgu i rozgłosie.
Poszukujemy dzieci uzdolnionych muzycznie, konkretnie wokalnie.
Efektem naszych działań jest rozpowszechnienie w sieci na skalę globalną nagranego w formie audio i wideo utworu muzycznego. Piosenka śpiewana ma być w języku polskim przez ok 30-50 dzieci, mieszkających w różnych krajach.
Utwór będzie zaaranżowany przez profesjonalnych muzyków Nicolę Kuleszę i Piotra Tłustochowicza. Wspaniałych i pełnych energii trenerów, finalistów "The Voice of Poland".
W ramach przygotowania do realizacji nagrania, zostanie uczestnikom wysłany odpowiedni mail z utworem, który będziemy wykonywać wraz z pełną instrukcją i informacjami jak przygotować się do nagrania. Następnie niezbędnym będzie spotkanie z nami w formie wirtualnej (ok 45 min rozmowy, konsultacji online na Skype/Zoom/Discord/Messenger/Whatsapp, etc).
Zależy nam na sprawnej produkcji i zaangażowaniu ze strony wszystkich biorących udział w przedsięwzięciu, stąd jeśli są Państwo zainteresowani taką formą kreatywnego wyrazu, promocji działalności organizacji polonijnych na świecie - zapraszamy do kontaktu z producentami projektu "Jesteśmy sobie potrzebni!" Kamilą Helland, mail: wspolnespiewanie@eventspartner.no , komórka: +47 46211351,strona internetowa: https://eventspartner.no/
Wybranych uczniów prosimy o wypełnienie formularza na stronie https://eventspartner.no/jestesmy-sobie-potrzebni/ do dnia 24 maja 2020 oraz załączenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na udostępnianie i rozpowszechnianie wizerunku.

Mocno wierzymy w powodzenie tego projektu! Zapraszamy!
Hanna Matras-Sand               oraz                   Kamilla Helland
Wiceprezes KOP                                             Dyrektor Events Partner

Nic nie przeszkodzi nam być razem ! Pozdrawiam serdecznie,
   dr Jolanta Tatara
   Prezes
   Kongresu Oświaty Polonijnej