Szanowni Państwo!

Fundacja Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii oddała do Państwa użytku kolejne lekcje na platformie Historia: Zobacz http://bit.ly/2JbJ6uw, która została przygotowana wspólnie z portalem Historia: Poszukaj (www.historiaposzukaj.pl).

Są to lekcje pt:

 "Sarmata. Kto to taki?

"Na dworze ostatniego króla Polski"

ZAPRASZAMY DO ZALOGOWANIA SIĘ I ZREALIZOWANIA LEKCJI WRAZ Z UCZNIAMI.

Przypominamy, iż Historia:Zobacz to e-learningowa platforma, opowiadająca o najciekawszych eksponatach, które znajdują się w polskich muzeach. Projekt powstał z myślą o polskich dzieciach mieszkających i uczących się poza granicami Polski. Jednak mogą z niej korzystać wszyscy: rodzice, dziadkowie - wszystkie osoby, dla których historia i kultura Polski jest ważna i interesująca.


Nasza platforma jest ogólnodostępna, a korzystanie z niej nie wiąże się z żadnymi opłatami. Historia: Zobacz została oparta o nasz inny projekt, również skierowany do Polonii: historiadlapolonii.pl

Bardzo prosimy o udostępnienie naszych materiałów polonijnym placówkom edukacyjnym, rodzicom jak również wszystkim zainteresowanym historią naszej ojczyzny. Serdecznie dziękujemy.

Platforma Historia: Zobacz jest realizowana we współpracy z Narodowym Instytutem Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów. Projekt sfinansowano ze środków MKiDN w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022.

Serdecznie zapraszamy do korzystania!

Pozdrawiamy

Zespół Historia dla Polonii

 

Fundacja Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii

DUCH - historia nie jest zmorą!


KRS:0000445074 | NIP:1231274933 | REGON:146470132


www.historiazobacz.pl

www.facebook.com/fundacjaduch