Szanowni Państwo,
 
W imieniu Konsula Generalnego Adriana Kubickiego, mamy przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie z Prezydentem RP Panem Andrzejem Dudą oraz jego Małżonką, Panią Agatą Kornhauser-Dudą. Zaproszenie przesyłam w załączeniu do niniejszej wiadomości.
 
Spotkanie odbędzie się w Raymond Wood Bauer Promenade, 400 N Wood Ave, Linden, NJ, we czwartek 23 września o godz. 18.00.
 
Prezydent Andrzej Duda, podczas swojego udziału w Zgromadzeniu Ogólnym ONZ w Nowym Jorku, chce spotkać się z Rodakami mieszkającymi w Stanach Zjednoczonych. Dlatego przekazuję na ręce Państwa zaproszenie, a jednocześnie proszę o pomoc w poinformowaniu Państwa lokalnych wspólnot polonijnych, organizacji, szkół i klubów. Wizyta Prezydenta RP to zawsze niezwykłe wydarzenie dla całej Polonii, okazja do wspólnotowego przeżycia swojej polskości.
 
Spotkanie ma charakter otwarty, zaproszeni są wszyscy, nie tylko Polonia mieszkająca w Linden czy New Jersey, choć to ona jest współgospodarzem tego spotkania.
Jednak ze względu na sytuację pandemiczną wejście na teren Promenady może być limitowane. Dlatego prosimy o odpowiednio wcześniejsze przybycie – służby porządkowe otworzą wejście na teren już o godz. 16.00. Z uwagi na względy bezpieczeństwa prosimy również o posiadanie dowodu tożsamości.
 
Z poważaniem,
Konsulat Generalny RP w Nowym Jorku