Szanowni Państwo,

Chcemy zaprosić Państwa serdecznie do udziału w wielkim polonijnym koncercie świątecznym. Wielki Koncert ŚwiąteczNY z udziałem znanych polonijnych artystów i muzyków odbędzie się 19 grudnia w Polskim Domu Narodowym WARSAW na Brooklynie. W załączniku przesyłamy plakat wydarzenia i zachęcamy do promocji tego wspólnego, polonijnego wydarzenia.

Jednocześnie chcielibyśmy zaprosić Państwa do współudziału w organizacji tego świątecznego koncertu. W czasie koncertu chcielibyśmy wyświetlić nagrane życzenia świąteczno-noworoczne od dzieci z polonijnych szkół dla całej Polonii. Całe nagranie potrwa kilka minut i składać się będzie z krótkich, max. kilkunastosekundowych życzeń dzieci – uczennic i uczniów Państwa szkół. Prosimy o przesłanie takich życzeń – pojedynczych nagrań uczennic i uczniów – najpóźniej do 13 grudnia , b.r. na adres newyork.publicaffairs@msz.gov.pl pt. „Życzenia dla Polonii”.

Aby nasze życzenia wypadły jak najlepiej, zależy nam na nagraniach dobrej jakości – krótkich, w możliwie wysokiej rozdzielczości, a ze względu na przepisy dotyczące ochrony danych osobowych, będziemy prosić o podpisanie przez opiekunów krótkiej zgody na wystąpienie dzieci w nagraniu, które również załączamy.