prev next

SZANOWNI DYREKTORZY ,

Biskup Nicholas Di Marzio corocznie przyznaje diecezjalną nagrodę: Shinning Star wybranym osobom różnych grup etnicznych (w tym również naszej polskiej) zaangażowanym  w pracę apostolską i duszpasterską w parafii i diecezji. W tym roku zostałem nominowany do tej nagrody. Jest ona wyróżnieniem ale także rezultatem wzajemnej współpracy ze środowiskiem nauczycielsko-katechetycznym. Dlatego dedykuję ją ku większej chwale Bożej, dla grona pedagogiczno-katechetycznego, dzieci, młodzieży, jak i całej Polonii, abyśmy wzrastali w duchu wspólnoty i Chrystusowej miłości.

Dzieląc się tym wyróżnieniem i radością z Państwem oraz licznym gronem nauczycielsko-katechetycznym,  z którym współpracuję od lat, zapraszam do wzięcia udziału w bankiecie.

Nagroda będzie przyznana w czasie dorocznego bankietu charytatywnego, a dochód z całego bankietu jest przeznaczony na potrzeby naszej diecezji. Bankiet odbędzie się w dniu 11 października (piątek) o godzinie 18:30 na dolnym Brooklynie (adres i szczegóły poniżej oraz w załączniku). Serdecznie zapraszam na bankiet w imieniu biskupa naszej diecezji oraz swoim własnym. Jest to dobra okazja do wsparcia dzieł charytatywnych i duszpasterskich w naszej diecezji.  Zainteresowane osoby proszę o kontakt do dnia 20 września 2019.

Krzysztof Gospodarzec, 631-875-8413  

Diecezjalny Koordynator Katechetyczny


Lokalizacja i czas bankietu:

Gargulio’s Restaurant

2911 West 15th Street

Brooklyn, NY 11224

11 października, godz. 18:30

Individual Ticket $150

(checks payable to Catholic Migration Services)